ДримбаДаДзиґа

ДримбаДаДзига

«ДримбаДаДзига» - це нова хвиля української сучасної етно - рок музики! Гурт створено у 2006 році у місті Києві , за ініціативи бас-гітариста Олександра Новіченка. Участники колективу музиканти з різних проектів, яких об'єднала спільна ідея створення гурту з новим,потужним,креативним саундом.

 

 

За час свого існування «ДДД» відвідала велику кількість вітчизняних , та європейських фестивалів,таких як, «Країна мрій», «Славське Rock», «Підкамінь», «Трипільське коло», «Przystaneck Woodstock», «Piknik Reggae», «Україна-Грузія,два серця-одна душа!»,та багато інших, де показала «сучасну» версію українського фольклору.

У 2008 році вийшов перший диск групи «Славське Rock 2007 Live». Платівка була записана прямо на фестивалі і тому зберегла в собі неповторну енергетику живого виступу.

2010 рік для гурту відзначається певними досягненнями. Так у травні виходить перший студійний диск «ОГОооо!!!»,над яким музиканти працювали багато часу,намагаючись отримати бажаний результат. І ця робота не минула даремно,платівка набула багато теплих відгуків від слухачів ,професійних музикантів,та музичних критиків.

До першого складу «Дримби» входили Віталій Єрмак - барабани,Сергій Хіцун - гітара та Інна Прокопчук - вокал, музиканти,які дали стилістичний напрямок саунду групи. На цей час «ДДД» має «свіжу кров» у творчій постаті Ольги Троян, Віктора Корженко, Антона Самутіна, Олексія Кльонкіна. Гурт продовжує рухатися далі, залучаючи все більше людей до прихильників української культури.

 

Контакти: http://drymbadadzyga.com.ua

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду tel: +380677683466 Олександр

 

Склад гурту «ДримбаДаДзига»

Ольга Троян - вокал

Олександ Новіченко - бас гітара

Сергій Соловій - труба

Віктор Корженко - барабани

Антон Самутін - труба

Олексій Кленкін - гітара

 

ДримбаДаДзиґа