Музики


HighWay

HighWay

  

  Гурт HighWay був створений 12-го листопада 2005року. В складі гурту на початку було 5 чоловік, на даний момент видно тільки 3-ох. Працють виключно на українській мові - ще й реп.  За період свого існування організували всеукраїнський ХІП-ХОП фестиваль "Голос Вулиць" та багато різних креативних вечірок в рідному місті Тернополі.  В кожну пісню намагаються вкладати максимум емоцій та почуттів, щоб слухач зміг їх відчути на собі і перенестись в ту атмосферу. яка панує в пісні!

  Отже, нормальні пацани родом з Тернополя.

Почитати... [HighWay]
 
Вій

   «Музика групи поєднує психоделію з ритмами та мелодикою слов'янського, зокрема, українського язичництва. Використовуються елементи музики українського бароко та середньовіччя. Виступи групи Вій нагадують радше не сейшн (у звичайному розумінні), а потужне дійство, яке проходить «non-stop». За рахунок включення до аранжировки акустичних інструментів (комуз, віолончель, флейта, гобой, банджо), потужної ритмічної групи (окрім звичайної ударної установки - конго, тамтами та ін.), у поєднанні з використовуваними на концерті аудіозаписами шумів природи, голосами птахів та тварин, створюється майже містична атмосфера, стан, що переносить глядача із залу на багато віків назад, до поганських джерел людства, до природи, землі, до втраченого сьогодні людиною зв'язку з Космосом…».

Детальніше... [Вій]
 
Гапочка

hapochka

 

  «ГАПОЧКА» – це нове ім’я, яке вустами музичних критиків вимовляється з захопленням. Ім’я, ідеально сформоване з народження та успішне з першого кроку. Ім’я свіже, молоде, енергійне та прогресивне.

 

Детальніше... [Гапочка]
 
ДахаБраха
dakhabrakha

  Світ виникає з хаосу. Музика постає з душі етносу. ДахаБраха– назва оригінальна, тобто чудернацька і автентична водночас. Давати і брати – із староукраїнської мови. На музикальний слух, у цій назві звучать і виграють, як самодостатні акорди однієї єдності і “РА” – сонце, і “брама” – ворота, вхід, і “Брахма” – Верховний Бог творення індуїзму… душа-Птаха і звичайно – “ДАХ” як місце створення самої групи “ДахаБраха”.

Детальніше... [ДахаБраха]
 
ДельТора
deltora   ДельТора — полтавський рок гурт. Гурт заснований в 2002 році завдяки зусиллям Євгена Янкевича. Сам Євген у 2001 році був фіналістом «Червоної Рути» і призером Всеукраїнського мистецького фестивалю «Зоряний Вітер», який проводить Пласт – Національна Скаутська Організація України. Пісні гурту доволі популярні серед пластунів. Гурт постійно напрацьовує музичний матеріал.

 

  На весну 2008 року склався наступний склад гурту: Євген Янкевич – вокал і акустична гітара, Дмитро Скрильник – бас, Вячеслав Кирнос – другий бас, Тарас Сухенький – клавіші, Алла Федорченко – бек-вокал, Олена Каплуновська – перкусії, В'ячеслав Родіонов – сопілка.  

Почитати... [ДельТора]
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Сторінка 1 з 9