Новини
У Черкасах провели аукціон навпаки. Факти. ICTV
Понеділок, 28 травня 2012, 14:12

aukcion-ictv-zoriХороші речі – в добрі руки.

У Черкасах влаштували «Аукціон щедрості», особливість якого не підвищувати ставки, а знижувати. Фестиваль "Трипільські зорі- 2012".

 

Детальніше... [У Черкасах провели аукціон навпаки. Факти. ICTV]
 
Ти де? А я на «Зорях»!
Понеділок, 28 травня 2012, 13:35

zori 2012Цими вихідними уп’яте відбувся міжнародний молодіжний етнофестиваль «Трипільські зорі». Для когось він став вже доброю традицією, для когось – можливістю показати свій талант, а для когось – це шанс зробити незабутню пропозицію руки та серця.

 

Детальніше... [Ти де? А я на «Зорях»!]
 
Інна Шемет: «Трипільські Зорі» – це проект життя
Понеділок, 28 травня 2012, 12:08

Історія фестивалю «Трипільські зорі» починається у далекому вже 2008 році. Дві студентки – Інна Шемет та Ольга Омельчук, у яких не було нічого, крім шаленого бажання зробити своє життя яскравим, втілили проект у життя. З цього часу фестиваль пережив багато труднощів: проблеми з фінансуванням, примхи погоди, розкол колективу. Але завдяки Інні Шемет «Трипільські» продовжують розвиватися, а цього року відсвяткували свій перший маленький ювілей.

Детальніше... [Інна Шемет: «Трипільські Зорі» – це проект життя]
 
Сяйво «Трипільських зір»
Понеділок, 28 травня 2012, 11:55

Трипільські зоріУ Черкасах цими вихідними, 26 і 27 травня, відбувається п'ятий міжнародний молодіжний етнофестиваль «Трипільські зорі».

У Долині троянд, крім чималенького ярмарку та численних майстер-класів, також з'явився козацький курінь – молодь запросили пожити в  наметах і з головою поринути в атмосферу козацтва. Щоправда, широкі шаровари заважають деяким затятим хлопцям грати у футбол, проте вони знайшли оригінальний вихід – зробили із шароварів своєрідні шорти, підкотивши їх аж до колін. Вийшло кумедно.

Детальніше... [Сяйво «Трипільських зір»]
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Сторінка 2 з 10