Новини
У сорочці по бульвару. Молодь Черкащини
Четвер, 10 травня 2012, 11:23
tz-parad1Минулої суботи з півсотні хлопців та дівчат зібралося в центрі Черкас на парад вишиванок.
Детальніше... [У сорочці по бульвару. Молодь Черкащини]
 
Флешмоб у підтримку етнофестивалю
Неділя, 06 травня 2012, 23:19

luce-ukrФлешмоб у підтримку міжнародного молодіжного етнофестивалю "Трипільські зорі".

 

Детальніше... [Флешмоб у підтримку етнофестивалю]
 
Творча група "Джайра"
Неділя, 06 травня 2012, 22:55

dzajra"Трипільські зорі" співпрацюють із творчою групою "Джайра" (Черкаси) на всих відвідувачів фестивалю чекає незабутнє вогняне шоу та живі скульптури.

Золоті, срібні, білі, сірі, бронзові та навіть чорні. Такими актори театральної студії «Джайра» виходять до глядача. Актори не говорять і зазвичай мало рухаються. Про їхні образи більше розповідає саме тіло – розфарбоване різними кольорами.

Детальніше... [Творча група "Джайра]
 
У Черкасах відбувся Парад вишиванок. НародUA
Неділя, 06 травня 2012, 12:27
Парад вишиванок

  Сьогодні, 5 травня, в Черкасах відбувся Парад вишиванок. До сотні людей у вишиванках, пластунських одностроях та іншому одязі пройшли ходою кілька кілометрів від ПК "Дружба народів" до парку 50-річчя Жовтня. Під час "маршу" молоді люди співали різноманітних українських пісень. Утім, були тут у вишиванках і дуже маленькі діти на колясках, і літні жінки, які на парад принесли й вишиті рушники. До параду долучився й актор Черкаського музично-драматичного театру Юрій Прокопчук з донькою Данусею, а також представники різних громадських організацій.

Детальніше... [У Черкасах відбувся Парад вишиванок. НародUA]
 
Черкащани одягли вишиванки
Неділя, 06 травня 2012, 11:40

Парад вишиванок Суботнього дня алея бульвару Тараса Шевченка ожила українськими орнаментами. А ще – знайомствами, спілкуванням, піснями та клацанням затворів фотокамер. Черкасці у костюмах, сорочках та футболках з українською національною символікою, пройшли Парад вишиванок від площі Богдана Хмельницького до парку 50-річчя.

Детальніше... [Черкащани одягли вишиванки]
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Сторінка 4 з 9