Новини
Новини від 5 каналу - Трипільські зорі
Середа, 29 червня 2011, 10:59

  Міжнародний етнофестиваль "Трипільські зорі" стартував у Черкасах

  Щорічний міжнародний етнофестиваль "Трипільські зорі" стартував у Черкасах. Протягом двох днів відвідувачі свята насолоджуватимуться рок та етно музикою, на глядачів очікують майстер-класи з рукоділля, гри на музичних інструментах та танців народів світу.

 

  Кримчанка Ірина Нікуліна - у Черкасах уперше. Каже, взяти участь у фестивалі "Трипільські зорі" їй порадили друзі, майстри гончарі з Полтави. Жінка чудово грає на сопілці та на власноруч виготовлених глиняних свистульках.

Детальніше... [Новини від 5 каналу - Трипільські зорі]
 
У Черкасах засяють «Трипільські зорі» Радіо Свобода
Середа, 29 червня 2011, 01:18
Черкаси – У Черкасах відкривається IV етнофестиваль «Трипільські зорі». У наступні два дні на шанувальників усього автентичного очікує фестиваль різних культур, майстри та їхні доробки з усіх куточків України, фаєр-шоу та кіно-ніч старого українського кіно.

 

«Трипільські зорі» – це перший етнічний фестиваль у Черкасах. Його організували у 2008 році дві студентки – Ольга Омельчук та Інна Шемет.

Остання розповіла Радіо Свобода, що на створення такого проекту в рідному місті їх надихнули інші етнічні фестивалі, котрі з кожним роком набували все більшої популярності серед українців. Проведення подібного заходу було цілком новим явищем у культурному житті Черкас та області, зазначає Інна Шемет.

Детальніше... [У Черкасах засяють «Трипільські зорі» Радіо Свобода]
 
Трипільські зорі - телеканал Вікка
Середа, 29 червня 2011, 01:09

Відео телеканалу Вікка - новини.

 

Детальніше... [Трипільські зорі - телеканал Вікка]
 
Про прес-конференцію
Вівторок, 28 червня 2011, 10:47
Незважаючи на негоду, у Черкасах стартують «Трипільські зорі» 

 

  Міжнародний четвертий етнофестиваль «Трипільські зорі» стартують незважаючи на несприятливі погодні умови. Це на прес-конференції сьогодні підтвердила організатор фестивалю Інна Шемет.

  – Спочатку захід був запланований на 25-26 червня. Але виникло накладання: у Києві відбувалася «Країна мрій». Ми віришили взяти для себе все максимально корисне, тобто підлаштуватися під цю подію. Оскільки багато майстрів з «Країни мрій» повертатимуться додому через Черкаси. До нас вони заїдуть по дорозі. Зараз уже приїхали митці з Полтави, Івано-Франківська та Донецька, – говорить пані Інна. – А ще «Трипільські зорі» приурочені до Дня Конституції та Дня молоді. Також ми не хотіли руйнувати традиції, адже фестиваль попередні три роки припадав саме на кінець червня. Отож переносити етнофест у зв’язку з погодними умовами ми не хотіли. Крім того, з неба падає не кислота, а дощ. І якщо, знову ж таки, порівнювати з «Країною мрій», яка теж зазнала неласкавості погоди, то у нас ситуація краща. У столиці сцена була без даху, музиканти стояли прямісінько у воді, струни повилітали, – додає вона.

Детальніше... [Про прес-конференцію]
 
Прес-Конференція 2011
П'ятниця, 24 червня 2011, 19:07

Для журналістів:

27 червня о 10:00 відбудеться прес-конференція присвячена 4-му молодіжному етнофестивалю «Трипільські зорі». На круглому столі будуть присутні учасники та організатори фестивалю. Місце проведення – Облдержадміністрація у приміщені прес-центру (3 поверх).

Детальніше... [Прес-Конференція 2011]
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 

Сторінка 8 з 9