Новини
Обласна влада нагородила організаторів етно-фестивалю «Трипільські зорі»
Середа, 29 червня 2011, 11:08
  27 червня в Долині троянд пройшов перший день молодіжного етно-фестивалю під патронатом голови облдержадміністрації Сергія Тулуба. Свято запам'яталося виступами таких молодіжних гуртів, як "Ефект метелика", "The Вйо", "КораЛЛі", "Ліфт", "Чумацький шлях", а також акапельними співом різних колективів Черкаської області. Незважаючи на негоду, діяли виставки народного мистецтва, а на зевершення відбулося обіцяне фаєр-шоу.
Детальніше... [Обласна влада нагородила організаторів етно-фестивалю «Трипільські зорі»]
 
Новини від 5 каналу - Трипільські зорі
Середа, 29 червня 2011, 10:59

  Міжнародний етнофестиваль "Трипільські зорі" стартував у Черкасах

  Щорічний міжнародний етнофестиваль "Трипільські зорі" стартував у Черкасах. Протягом двох днів відвідувачі свята насолоджуватимуться рок та етно музикою, на глядачів очікують майстер-класи з рукоділля, гри на музичних інструментах та танців народів світу.

 

  Кримчанка Ірина Нікуліна - у Черкасах уперше. Каже, взяти участь у фестивалі "Трипільські зорі" їй порадили друзі, майстри гончарі з Полтави. Жінка чудово грає на сопілці та на власноруч виготовлених глиняних свистульках.

Детальніше... [Новини від 5 каналу - Трипільські зорі]
 
У Черкасах засяють «Трипільські зорі» Радіо Свобода
Середа, 29 червня 2011, 01:18
Черкаси – У Черкасах відкривається IV етнофестиваль «Трипільські зорі». У наступні два дні на шанувальників усього автентичного очікує фестиваль різних культур, майстри та їхні доробки з усіх куточків України, фаєр-шоу та кіно-ніч старого українського кіно.

 

«Трипільські зорі» – це перший етнічний фестиваль у Черкасах. Його організували у 2008 році дві студентки – Ольга Омельчук та Інна Шемет.

Остання розповіла Радіо Свобода, що на створення такого проекту в рідному місті їх надихнули інші етнічні фестивалі, котрі з кожним роком набували все більшої популярності серед українців. Проведення подібного заходу було цілком новим явищем у культурному житті Черкас та області, зазначає Інна Шемет.

Детальніше... [У Черкасах засяють «Трипільські зорі» Радіо Свобода]
 
Трипільські зорі - телеканал Вікка
Середа, 29 червня 2011, 01:09

Відео телеканалу Вікка - новини.

 

Детальніше... [Трипільські зорі - телеканал Вікка]
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Сторінка 8 з 10