У Черкасах провели аукціон навпаки. Факти. ICTV
Понеділок, 28 травня 2012, 14:12

 

aukcion-ictv-zoriХороші речі – в добрі руки.

У Черкасах влаштували «Аукціон щедрості», особливість якого не підвищувати ставки, а знижувати. Фестиваль "Трипільські зорі- 2012".

 

Задарма тут можна було вторгувати побутову техніку, одяг, зарядні пристрої та аксесуари до мобільного, іграшки, взуття, канцтовари, книги та посуд.

«За нуль гривень - навушники до мого телефону. Сподіваюся, підійдуть. Я думаю, це дуже цікаво багатьом людям. Як і мені, не буде сумно їхати додому», - каже покупець Інна.

Усе, що без потреби лежало у шафах, на антресолях, балконах та полицях небайдужі черкасці 2 дні поспіль зносили до Долини троянд, де проходив етнофестиваль «Трипільські зорі». Головне - аби річ була потрібна іншим, і її стан був хорошим.

Ідею провести у місті «Аукціон щедрості» придумала місцева молодь, коли вирішувала одвічну проблему – як прожити без грошей. Вирішили організувати навіть інтернет-сайт для цієї мети. Та поки почали з найпростішого – з аукціону, аби якомога більше людей залучити до цієї акції.

«Потрібно нам якось проявляти добро і ділитися з ближнім, допомагати один одному. Якщо нам ці речі не потрібні, то чому б не поділитися з іншими? Це певний прояв доброти», - каже представниця ініціативної групи «Аукціону Щедрості», Марина Митрофаненко.

На заклик почистити шафи та стелажі і взяти участь в аукціоні з радістю відгукнулося студентство. Молоді на торгах було найбільше. Втім, зацікавлених незвичним аукціоном не бракувало. Городяни уже готові до добрих справ і обдумують, що принести на аукціон наступного разу.

 

 

Ірина Цимбал, «ФАКТИ», ICTV